Cv-Özgeçmiş Oluşturucu

Sektörel Mobil Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 27.2 MB
  • Version 7.94.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Cv Benim
IOS cep telefonunuz ile kolaylıkla öz geçmiş oluşturabilir ve iş başvurularında kullanabilirsiniz.

IOS işletim sistemi bulunan cep telefonunuz ile iş başvurularınızda kullanacağınız öz geçmiş formunuzu hazırlamak için Cv-Özgeçmiş Oluşturucu mobil uygulamasına sahip olabilirsiniz. Uygulamamız sizlere CV hazırlamanızda yardımcı olacak kaliteli bir uygulamadır. 

Olumsuz iş görüşmeleriyle vakit kaybı yaşamanızı önlemek için de insan kaynakları yönetimine yeni bir yön veren mobil uygulama artık sizin de elinzin altında bulunacak. Klasik CV oluşturma sistemlerinden uzak yenilikçi bir alan da kendi CV'nizi oluşturabilirsiniz. Özgeçmiş programı ile yazılı özgeçmiş veya kısa CV?nizi büyük bir kolaylıkla oluşturabilir, var olan CV?nizi yetersiz görürseniz istediğiniz gibi güncelleyebilirsiniz. 

Her koşulda,özgeçmiş veya cv bilgileriniz yedekte bulunsun isterseniz tüm özgeçmiş içeriğinizi indirebilirsiniz. Özgeçmişinizi düzenledikten sonra, kendinizi en iyi şekilde anlatmış olmanın verdiği o öz güvenle iş arama sürecine başlayabilirsiniz. Part time ya da normal iş ilanlarına başvurabilirsiniz. İş ilanlarına bakarken aradığınız ilanları en doğru şekilde bulmak için oldukça pratik olan filtreleme özelliğimizi kullanabilir, kariyer hedefinize daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. 

Cv-Özgeçmiş Oluşturucu indir
DİĞER SÜRÜMLER